5 pomysłów na prezent dla nowożeńców

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu zarówno młodych, jak i już starszych osób. Goście mają często niemały problem, aby wymyślić prezent, który będzie ładny, ale i praktyczny. Warto przemyśleć jakieś ciekawe i użyteczne prezenty, z których nowożeńcy będą zadowoleni.

Jaki prezent warto kupić nowożeńcom?

Poniżej zostanie zaprezentowanych kilka pomysłów na prezenty i uzasadnienia, dlaczego właśnie taki prezent będzie jednym z lepszych do wyboru.

Pomysł nr 1 – ręczniki małżeńskie na prezent ślubny

Może niektórym nie wydaje się to być dobrym prezentem, ponieważ kojarzy się dość „biednie”, jednak warto o tym pomyśleć z praktycznej strony. Dwa ładne ręczniki mogą być naprawdę świetnym prezentem. Jednak już inwestując w nie, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość ich wykonania i rozmiar. Powinny spokojnie pozwolić na to, by okryć nimi całe ciało. Dodatkowo im lepszy materiał i delikatniejszy dla skóry, tym lepszy to będzie prezent. Takie ręczniki nie powinny być kupowane w pierwszym lepszym sklepie, tylko na początku warto zorientować się, jakie cechy powinny mieć te ręczniki, jaki udział procentowy danego materiału i które będą najlepsze. No i oczywiście, warto szukać takie ręczniki, które są już dedykowane dla par. Mogą to być ręczniki z napisami, delikatnymi grafikami, które będą wskazywać, który ręcznik należy do panny młodej, a który do pana. Jest to prosty, ale dobry i praktyczny prezent.

Pomysł nr 2 – wygodne pościele

Pościele, to kolejny prezent, który może wydawać się dość pospolity, podobnie jak ręczniki. Jednak kupując takie prezenty, chodzi o to, by postawić na jak najlepszą ich jakość. Zarówno kupując ręczniki wysokiej jakości, jak i pościele, można nowożeńcom sprawić naprawdę dużo przyjemności. Pościel to bardzo praktyczna rzecz, która oczywiście będzie używana, jednak jeśli ktoś nie zarabia wiele, to raczej nie myśli o tym, aby postawić na jak najwyższą jej jakość. Jednak jeśli już można ją otrzymać w ramach prezentu i do tego będzie to duża pościel, przeznaczona na łóżko małżeńskie, to może być naprawdę udany prezent.

Pomysł nr 3 – voucher na weekend w SPA

Po ślubie, gdy już cały stres zejdzie z nowożeńców, to dobrze byłoby, aby mogli się gdzieś porządnie zrelaksować. Czasem brak jest motywacji do tego, by zorganizować sobie właśnie takie relaksacyjny wyjazd. Dlatego niech to goście zadbają o to, by był powód do wyjazdu do SPA. Jeśli chodzi o takie weekendowe bony, to warto inwestować przede wszystkim w specjalne oferty dla par, wśród których znajdują się właśnie masaże dla dwojga i wiele innych atrakcji, które są przeznaczone tylko dla par. Oczywiście, szukając już jakiegoś hotelu ze SPA, warto szukać wśród klimatycznych miejsc, w których będzie można również wyciszyć się i odpocząć od zgiełku miasta. W Polsce istnieje wiele hoteli, które prowadzą działalność właśnie w miejscu, w którym goście mogą spokojnie relaksować się, bez zmartwień o to, co się dzieje wokół.

Pomysł nr 4 – zestaw dobrych win

Ludzie coraz częściej doceniają dobre alkohole i uczą się je rozpoznawać. Alkohol to nie tylko napój, który ma służyć do poprawy humoru i rozluźnienia się przy znajomych. Dobre wino to idealny dodatek do romantycznych wieczorów podczas kolacji, wspólnych kąpieli, oglądania filmów, czy nawet siedzenia w ciszy i czytania książek. Dopiero po posmakowaniu wina naprawdę wysokiej jakości można się przekonać, ile do tej pory się traciło. Dlatego warto nowożeńcom zafundować zestaw dobrych win, które mogą umilić wieczory i sprawić, że czas będzie płynąć znacznie przyjemniej.

Pomysł nr 5 – pieniądze na spełnienie marzeń

Jeśli już ktoś naprawdę nie ma żadnego pomysłu na prezent i nie zdecyduje się na żadne ręczniki, pościele, czy też bony, to zamiast kupować coś na siłę, warto podarować tylko pieniądze, za które nowożeńcy będą mogli kupić coś dla siebie, na przykład do nowego mieszkania. Jest to prezent bardzo uniwersalny i z niego również można się ucieszyć.

Te kilka pomysłów może pomóc w doborze dobrego prezentu dla nowożeńców. Każdy oczywiście może je dowolnie przerobić i stworzyć swoją wyjątkową niespodziankę.

Post Author: admin